حل مشکل قطعی کریو در بعضی اینترنت ها - TurboVPN
دقیقه مطالعه

حل مشکل قطعی کریو در بعضی اینترنت ها

حل مشکل کریو با مخابرات و شاتل

با سلام خدمت کاربران عزیز متاسفانه اخیرا شاهد محدود شدن سرویس کریو در بیشتر اینترنت ها به صورت سراسری بودیم ، این مشکل بیشتر برای کاربران شرکت مخابرات بوجود آمده بود به این صورت که بعد از متصل شدن هیچ وب سایتی باز نمی شد و یا بعد از چند دقیقه یا چند ثانیه قطع می شد. این مشکل به خاطر بسته شدن و یا محدود شدن پورت kerio در برخی شرکت های خدمات دهنده اینترنت بود که با تغییر پورت مشکل به طور کامل حل شد. توجه : کاربرانی که دچار این مشکل شده بودند و بعد از اتصال هیچ وب سایتی باز نمی شد و کریو مدام قطع و وصل می شد پورت ۴۴۳ یا ۷۸۲۰ یا ۴۰۶۵ را به آخر آدرس سروری که بعد از خرید دریافت کردند وارد کنند. مانند مثال زیر (توجه داشته باشید آدرس زیر فقط مثال است و شما مانند مثال زیر باید در کانکشن kerio انتهای آدرس سروری که دریافت کرید پورت ۴۴۳ را وارد کنید.)

 

مشکل قطعی مکرر کریو

 

بعد محدودیت پورت شاهد محدودیت پروتوکل UDP هم جدیدا بودیم که کریو مکرر قطع میشد. و در اتصال مجدید اررور UDP Traffic Blocked میداد!! فعلا بهترین سرویس VIP هست که همه ی سرویس ها در آن گنجانده شده.

پس از محدودیت ها و اذیت هایی که مخابرات و شاتل روی کریو و UDP اعمال کردن ما سرویس جدید VIP رو راه انداختیم که روی هر دستگاهه و هر اینترنتی با سرعت بالا و بدون قطعی وصل میشه

خرید سرویس VIP
 

مفید بودن مقاله برای کاربران
برچسب ها

مشابه که شاید مورد پسند شما باشد

دیدگاه‌ها
0